+90 212 982 81 36 info@stkgroup.com.tr

Hizmetlerimiz

Stok Sayım ve Denetim Hizmetleri

Ulusal ve Global perakende zincir mağazalarından yerel marketlere kadar stok sayımınızı güvenilir ve doğru yapmak için STK güvenebileceğiniz bir ortaktır.

Stok Sayım

Demirbaş-Envanter Sayım ve Tespit Hizmetleri

Gerek özel gerek kamu kuruluşlarında maddi kaynakların bütçelenmesi sürecinde en yüksek maliyetli ürünler ve gider kalemlerinden biri demirbaşlardır.

Mağaza Standartları Denetimleri

Mağaza açılışınızından kapanışına kadar kurumunuzun belirlediği tüm görsel, vitrin, teknik, ürün, depolama, etiket kontrolü, mali ve kurumsal standartlarınızı bağımsız bir göz olarak kurumunuzun belirlediği zaman periyotlarında STK uzman kadrosu denetler ve raporlar.

Dönemsel İş Gücü ve Personel Tedarik Hizmetleri

Günümüz iş dünyasında artan rekabet koşulları personel maliyetlerini işletmeler için önemli hale getiriyor.Bu hizmetimiz ile sabit maliyetlerinizi iş yoğunluğunuza bağlı olarak değişken ve kontrol edilebilir maliyet haline getiriyoruz.

Bordrolama Hizmetimiz

STK, insan kaynakları fonksiyonlarının son derece dinamik ve karmaşık bir yapıya sahip olduğu günümüzde, firmaların ana faaliyetleri haricindeki görevlerde çalıştırdıkları kadroları profesyonel bir bakış açısıyla yönetmekte ve bordrolandırmaktadır.

Bir sürü çarpıcı fikir vardır, eksik olan bu fikirleri gerçekleştirme arzusudur.

Seth Godin